Bugün Ne Giysem ?

What should I wear to work today ?

yüksek bel pantolonlar / high waisted trousers

Yüksek bel Pantolon / High waisted trousers : H&M
Bluz / Blouse : Mango
Ayakkabı / Stiletto: Nine West
Kolye / Necklace : Butigo
Portföy / Clutch : Nine West

Editörün Notu: Favori parçalarımız yüksek bel pantolonları eğer soft pastel tonlarda tercih ettiysek üstüne kullanıcağımız bluz ya da gömleği daha renkli tercih etmenizi öneririm. Böylece hem soluk görünümden kurtulur hem de dikkati iki ayrı parçaya da çekmiş olursunuz. Ayakkabılar bluzun aynı tonuyla kombinlenirken yine benzer tonlardaki desenli çanta görüntüyü tamamlıyor. Eğer kullandığınız bluz yaka dekolteli ise uzun ya da tasma şeklinde kolyelerle görüntünüzü hareketlendirebilirsiniz.

Editor’s Note: if high waisted pants which are our favorites prefered with soft pastel shades I recommend you to use more colorful blouse or shirts on top. So, you will not only get rid of the pale look but also take the attention to two different pieces. While shoes are combined with same color in blouse, on the other hand, similar shade printed clutch completes the look. If you prefer V-neck blouse then you can heat up your look with long or strap necklace.

Editör’ün Notu – Bahar: Yüksek belli pantolonları ne kadar sevdiğimizi söylemeye gerek kalmadı artık sanırım. Kot veya kumaş fark etmiyor, yüksek belli pantolonlar, favori ve kurtarıcı parçalarımız olarak dolaplarımızda bekliyor. Bize düşen de onları doğru şekilde kombinlemek oluyor.
Kahverengi genellikle kendi tonlarında renklerle beraber kullanılır fakat aslında birçok renkle çok da güzel yakışır. Bu renklerden bir tanesi de mor. Kahve ve morun birbirine nasıl yakıştığını bugünkü postta görebilirsiniz.
V yakalı bluzlarda kolye kullanmak ihtiyacı hissederiz genelde. Altın rengi,ince ve yarım kolye bu iş için biçilmiş kaftan gibi duruyor.
Son olarak, sade kombimizi, uyumlu bir çanta/clutch ve topuklularla tamamladığımızda, iş yerinde şık olmak için daha fazlasına ihtiyaç kalmıyor.

Editor’s Note: I think there is no need to declare anymore how much we love high-waisted pants. It is not important whether the material is jean or fabric, high-waisted pants are waiting for us in closets as favorite and saver pieces. What we need to do is combining them with right pieces.
Even though, brown is usually used with its shades, actually it really fits most of colors. One the these colors is purple. You can check today’s post to see how brown and purple fits eachother.
We mostly need to use necklaces with deep V tops. A half,golden and thin necklace seems a good choice for this situation.
Finally, when we complete our simple look with a harmonious clutch and high heels, we won’t need anything else to being stylish at work.

Comments are closed.