Bugün Ne Giysem ?

What should I wear to work today ?

okyanussal ruh halleri / in the mood for ocean

Elbise / Dress: Primark
Ayakkabı / High Heels: Fox Shoes
Çanta / Bag: H&M
Bileklik / Bracelet: Kaş’tan / From Kaş

Editör’ün Notu: Geçen yazın en hit trendlerinden biri de Akvaryum trendiydi. Rengarenk balıkların dans ettiği akvaryumlar gardropları ele geçirmişti. Bugünkü postta akvaryum trendini yansıtan bir elbise var. Zaten rengarenk olan bu tarz bir elbiseyi, içerisinde barındırdığı renklerden bir yüksek topukluyla veya babetlerle kombinleyebiliriz. Hatta renkli bir sandaletle deniz kenarında da rahatlıkla kullanabiliriz. Akvaryum izlemek insanı dinlendirir derler ya, böyle bir elbise de giyenin ruhunu dinlendiriyor olsa gerek :)

Editor’s Note : Aquarium trend was one of the leading trend of last season. Aquariums that fishes were dancing, had seized the closets. Today in the post, there is a dress which mirrors the aquarium trend. We can combine such colorful dresses with high heels or flats that holds one color of the dress. We can even use them with sandals on the beaches. It is said that watching aquarium relaxes people so wearing such a dress may recreates the soul of its owner :)

Editörün Notu: Mavinin her tonu bize denizi hatırlatırken üzerindeki desenlerde bu kadar canlı ve denizi anımsatan olunca yazın son günlerinde denize özlem duymak kaçınılmaz oluyor. Bu kadar canlı ve renkli bir elbiseyi tabi ki siyah ya da beyaz bir ayakkabıyla değil daha renkli bir ayakkabıyla kombinlemeliyiz. Nar çiçeği bunun için en iyi seçim olmuş. Hem kontrastı yakalamak hem de detaylarda uyumu sağlamak için. Yeterince iddialı bir elbise olduğunu düşünüyorsanız çanta seçiminde pudra ya da beyaz gibi yumuşak renkleri tercih edebilirsiniz.

Editor’s Note: It become inevitable to miss the sea when we encounter any shade of the blue which reminds us the sea ,especially this dress has aquarium print and vibrant colors. Of course we should not choose black or white shoes to combine such as colorful dress. Intead of this colorful shoes will be suitable such as pomegranate color. The reason is not only catch the contrast but also detail harmony. If you think that it is so assertive then you can prefer soft powder or white colors on your bags.

Comments are closed.